20 lutego, 2024

DDmotorsport

Serwis

Metoda Theta Healing – rewolucyjna technika medytacyjna

Czy materialny wymiar egzystencji rzeczywiście daje pełne zadowolenie z życia? Co jakiś czas każdy zagłębia się w refleksję dotyczącą swojej dotychczasowej ścieżki życiowej. Utarte kulturowe przekonania mówiące, że status każdej osoby głównie uzależniony jest od sukcesu zawodowego i ilości zgromadzonych dóbr materialnych, prowadzą niejednokrotnie na manowce. W efekcie tzw. ludzie sukcesu zaczynają odczuwać pustkę życiową, a nawet popadają w stany depresyjne. Lekarstwem na to może być metoda Theta Healing, dzięki której można się uwolnić od negatywnych przekonań i spojrzeć na prawdziwy potencjał życia.

Jak otworzyć się na nieznane i zaznać prawdziwego szczęścia?

Aby rzeczywiście chcieć prawdziwej przemiany swojej egzystencji, trzeba odważyć się na ten pierwszy krok w swoje nowe przetransformowane życie. W tym właśnie pomaga Katarzyna Szafranek, która będąc certyfikowanym terapeutą, a także nauczycielem metody Theta Healing  sprawia, że każdy może dowiedzieć się o sobie czegoś więcej i przejść prawdziwą transformację swojego istnienia. Dzięki tej wykwalifikowanej przewodniczce duchowej, poprzez realizowane sesje i kursy nawet najbardziej zagubione osoby mogą zmienić pozytywnie swoje życie nawet o 180 stopni. Dzięki tej metodzie w końcu można osiągnąć harmonię, szczęście i spokój. Życie przepełnione miłością i spełnione zyskuje całkiem nowy duchowy wymiar.

Na czym polega metoda Theta Healing?

Pomimo tego, że proponowana metoda tematycznie ogniskuje się wokół szeroko rozumianej duchowości, jest rozwiązaniem jak najbardziej racjonalnym i logicznym. Kluczowe jest to, że ma wymiar jak najbardziej realny i praktyczny, a więc po prostu sprawdza się w życiu. To w szerszym rozumieniu filozofia duchowa, a w nieco węższym, technika medytacyjna, która ma za zadanie doskonalić umysł, ciało i ducha. Dzięki takiemu holistycznemu podejściu metoda ta gwarantuje bardzo dużą skuteczność.

Technika wykorzystuje działanie fal mózgowych o częstotliwości theta. Jest to stan określony przez terminologię naukową, który jest synonimem wyciszenia i relaksu. W opisie samej metody Theta Healing  stan ten oznacza także połączenie z boskością. Dla stanu tego charakterystyczne jest synchronizowanie obydwu półkul mózgowych. Metoda pobudza wyobraźnię, ale również rozwija intuicję. Na poziomie umysłowym i duchowym nieco głębszym rozwija także zdolności pozazmysłowe. Dzięki temu wiele osób może odkryć u siebie jasnosłyszenie, jasnowidzenie, jasnoczucie, a także jasnowiedzenie.

Metoda Theta Healing synchronizuje każdy rodzaj duchowości

Jednym z plusów techniki Theta Healing  jest nieidentyfikowanie się z żadną z religii. Metoda ta akceptuję wszelkie możliwe wierzenia, co jeszcze bardziej umożliwia zbliżenie się do stwórcy. Jej praktykowanie ma głównie za zadanie przefiltrowanie świadomości i podświadomości, usuwając z umysłowości przekonania ograniczające. Pozbywając się tych blokad, w końcu można wkroczyć na ścieżkę życia pozytywnego. W ten sposób każdy, kto szczerze praktykuje tę metodę, zmienia na lepsze siebie, ale także otaczający świat.